با ما کسب و کارتو رصد کن

رصدگران با نام ثبت‌شده‌ی رصدگران داده‌پرداز سروش در سال ۱۳۹۹/۲۰۲۰ فعالیت خود را در زمینه سیستم‌های مانیتورینگ تجاری و صنعتی آغاز نمود. رصدگران از آن تاريخ تاكنون تلاش کرده‌است با بکارگیری مدیران باتجربه و کارشناسان متخصص به ارائه خدمات مانیتورینگ هرچه بهتر و کاراتر در حوزه‌ی Industry 4.0 و IoT و مانیتورینگ انواع سرویس‌های ITC بپردازد. همچنین باعث سرعت بخشیدن و سهولت در مانیتورینگ و بررسی وضعیت سرویس‌ها در گستره متنوعی از شرکت‌های IT و صنعتی شده است. این شرکت راهکارهای موثر جهت افزایش بهره‌وری و بهینه‌سازی سرویس‌ها ارائه کرده است و گام‌های مؤثری برای ایجاد تعادل در مصرف انرژی برداشته است.

رصدگران با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با ارائه اطلاعات دقیق، شفاف و بی‌طرفانه، امکان گزارش‌های هر چه کاملتر در بستری امن را برای همراهان خود فراهم آورد.

رصدگران اینجاست تا با کمک دانش فنی خود، همراهی شرکای تجاری و اعتماد مشتریان گامی بزرگ در حوزه‌ی خدمات مانیتورینگ بردارد و با تضمین پایین‌ترین هزینه‌ها برای مشاوره تخصصی، ارائه خدمات مانیتورینگ از صفر تا صد و اجرای پروژه‌های مانیتورینگ در تمامی نقاط کشور با پاسخگویی و پشتیبانی مناسب گام بردارد.

رصدگران، شرکتی برای ارائه خدمات مانیتورینگ برای تمام صنایع است. با انتخاب رصدگران می‌توانید واحد مانیتورینگ خود را در بستری امن برونسپاری نمایید و رفتارهای سرویس‌های خود را از هر جهت مانیتور کنید.

مراحل کار مانیتورینگ رصدگران

ملاقات اولیه با مشتری

خدمات مانیتورینگ به صورت کامل به مشتری معرفی شده و سوالات و ابهامات او پاسخ داده می‌شود.

NDA برگزاری جلسه فنی و قرارداد

به میزان مورد نیاز مشتری، جلسات فنی برای درک مشتری و تهیه پیشنهاد فنی برگزار می‌شود. جلسات منجر به عقد قرارداد شفاف و قانونی با موارد NDA مدنظر مشتری می‌گردد.

پیاده‌سازی

پس از ارائه راهکارها و توافق فنی نهایی، تیم رصدگران برای انجام تعهدات خود شروع به کار می‌کند. در پایان این مرحله ضمن بازبینی، در صورت نیاز اصلاحات در طرح نیز صورت می‌گیرد.

تحویل کار

در این مرحله سیستم با کارکرد صحیح به‌همراه مستندات و روال‌های نهایی به مشتری تحویل داده‌می‌شود.

مانیتورینگ ۲۴در۷ و پشتیبانی

به صورت 24 ساعته پنل‌هایی که توسط کارفرما تایید شده‌اند مانیتور می‌شوند و طبق روال های توافق شده اعلان می شوند. گزارش‌های ماهانه همراه با پیشنهادات نیز به صورت منظم ارائه می‌شوند. رصدگران جهت موارد آموزش و پشتیبانی نرم افزار مانیتورینگ تا پایان مدت قرارداد در کنار شما خواهد بود.